İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’ler Ne Durumda? 2021Ocak

İnternet para birimi olan Kripto para piyasasında son durum ne? Bitcoin düştü mü? Gibi sorularıncevaplarına yazımızda yer vereceğiz. Bildiğiniz üzere kripto para piyasasının en yüksek hacmi bulunan Bitcoin yeni yılda olağanüstü bir yükseliş yaşayarak 42 bin dolara kadar çıkmıştı. Fakat birkaç gün sonra tekrardan keskin bir düşüş yaparak 35 bin dolara kadar iniş yaptı. Ethereum ve Altcoinlerde ise artış hızla devam etmekte ve işte kripto para piyasasının detayları şu şekilde;

Bitcoin, Ethereum, Ripple

Bitcoin Ne Kadar Oldu?

Bildiğiniz üzere Bitcoin yeni yılda muhteşem bir yükseliş yaşamıştı. Fakat akabinde tekrardan ani bir düşüş yaşayarak 3 binlere ve daha sonra tekrar küçük bir yükselişle 35 binlere kadar geriledi. Kripto paranın en çok yükselen para birimi olan Bitcoin ’in neden aniden düştüğü ve yükseldiği konusu tam olarak bilinmese de Coinmarketcap verilerinin gösterdiği bilgilere göre, Bitcoin para pirimi son 24 saat içinde 4.29% artarak 37 bin 300 dolara kadar tekrar çıkma seyrine yöneldi. Bunun sonucunda Bitcoin para biriminin haftalık olarak kazanç tablosu belirtildiğinde 3.82% olarak bildirildi. Bugünün yani 19 Ocak 2021 Bitcoin ne kadar? Sorusunun cevabını, 37 bin 300 dolar yani, 278 bin 700 TL olarak belirtmemiz mümkün olacaktır.

Ethereum Ne Kadar Oldu?

Kripto para piyasasının en fazla yükselişe sahip olan para birimlerinden Ethereum yeni yılın ilk zamanlarında 1000 doları aşarak kripto piyasasını büyük ölçüde hareketliliğe ulaştırdı. Ethereum 13 Ocak 2018 yılında en yüksek seviyeyi yakalamıştı. Yine son dönemlerde yükselişe geçerek 1432 dolar olan sınırı yeniden aşacak gibi görünüyor. Ethereum ne kadar oldu? Sorusuna yanıt olarak, son bir haftada 1100 ile 1200 dolar arasında yükseliş seyreden ETH bugün itibari ile yani 19 Ocak 2021 Pazartesi günü 1377 dolar, Türk parası ile 10 bin 267 TL’ye kadar ulaşmış durumda.

Altcoin’lerde Son Durum Ne?

Altcoin birimleri arasındaki Ripple devam etmekte olan dava nedeni ile değer kaybetme yolunda ilerlemekte ve XPR 0,30 Dolar olarak seyretmekte. Altcoin’ lerde son durum ne? Sorusuna şu şekilde cevap verelim; DOT para birimi ise şu sıralar en fazla yükselme seyrinde olan para birimleri arasında yer alarak 17 dolar seviyelerine kadar ulaşmış durumda. LINK para biriminde ise durum, haftalık 46.6% olarak değer kazanmaya devam etmekte ve şu an 22 dolar tutarında işlem görmekte.

Güncel veriler için tıklayın

Daha fazla içerik için www.hayatnesesi.com adresini kaydetmeyi unutmayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares