İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

EXXEN de Şu an İzlenebilecek Hangi Diziler Var?

EXXEN 1 Ocak 2021 tarhi itibari ile giren yepyeni bir dijital yayın platformu. Acun Ilıcalı tarafından kurulan platformda birbirinden iddialı dizi ve programlar yer almakta.
Açıldığı gün gerek logosu gerek altyapı sıkıntıları ile eleştrilse de şuan herşey rayına oturmuş gözükmekte. Gayet güzel içerikler ile yoluna devam etmekteler.
Bu yazımda da beğendiğim ve tavsiye ettiğim güzel yapımları paylaşacağım.

EXXEN de izlenilesi yapımlar

GİBİ

Benim EXXEN üzerinde izlediğim ve izlerken bir sonraki bölüm ne olabilir diye düşündüğüm dizidir. Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedinin yazdığı, Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç ın oynadığı dizidir.
Her bölüm birbirinden bağımsız ve ilginçtir. Yılmaz ve İlkkan karakterleri sürekli olarak birbiriyle zıtlaşmaktalar. Sürekli başlarına ilginç olay gelmesine rağmen olayın ilginçliğinden çok
ufak ayrıntılara takılarak saç baş yoldururlar. Bizim tavsiyemiz mutlaka bu diziyi izlemenizdir.

ŞEREF BEY

Şeref Beyin kiracıları ile başına gelen komik olayları anlatan dizi. Eğlenceli bir yapım olan Şeref Bey oyuncuları ise Haluk Bilginer, Songül Öden gibi usta isimlerden oluşmaktadır. Dizinin yönetmeni, Leyla ve Mecnun dizisinin de yönetmeni olan Onur Ünlü. Dizinin senaryo danışmanı ise Ali Atay.

HÜKÜMSÜZ

Ömer Faruk Sorak’ın yönetmenliğini yaptığı dizide Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, Alican Yücesoy ve İsmail Hacıoğlu gibi isimler dikkat çekiyor.

TolgShow Filtresiz

Uzun yıllardır pek çok farklı televizyon kanalında yayınlanan, dünyanın en değişik formatlarından biri olan TolgShow Exxen’de. Tolga Çevik’in başrolünde olduğu yapım, her zaman olduğu gibi eğlendirmeye devam ediyor.

Zeynep Bastık ve Konukları

Zyenep Bastık ve Konukları

Son yılların en gözde şarkıcılarından olan ve yaptığı cover şarkılar ile dikkat çeken Zeynep Bastık, müzik dolu bir program ile Exxen’de pek çok ünlü konuğun ağırlıyor.

AKIL OYUNLARI

İlk kez Yeteneksizsiniz programlı ile tanıdığımız ilizyonist kardeşler Kıvanç ve Burak, yeni bir programlarında hem bilimden ve hem de ilizyondan yararlanarak konuklarını şaşırtırken izleyicileri eğlendiriyor.

VAHŞİ ŞEYLER

Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Hazal Türesan ın oynadığı kısa bölümlerden oluşan bir dizi. Vahşi Şeyler evlilik ve aşk kavramlarını aksiyon ve komedi dolu bir hikaye ile anlatıyor.

KONUŞANLAR

Farklı bir stand up, farklı bir gösteri olarak Youtube da yayınlanan konuşanlar artık EXXEN de.

Daha fazla bilgi ve izlemek için EXXEN buradan ulaşabilirsiniz.

Dİğer içeriklerimiz için https://hayatnesesi.com/bilgi/internet/

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir