İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Takip Edilesi En iyi YouTube kanalları 2021

Takip Edilesi En iyi YouTube kanalları 2021. Youtube artık öyle bir hale geldi ki, herkes kanal açıyor bir şeyler paylaşıyor. Kimisi çok kaliteli içerikler üretirken kimisi abuk subuk içerikler üretiyor. Kimisi ise bir hevesle kanalı açıp sonra kaderine terk ediyor. Kanalıma hoşgeldiniz cümlesi artık sıradan bir hale geldi. Bazıları tarafından boşa harcanan zaman olarak nitelendirilse de, oldukça yaratıcı ve öğretici içeriklere ulaşmak oldukça mümkün.

Özellikle umutsuzluğa düşüren haberleri, sık sık tekrar eden şiddet vs. sebebi ile uzaklaştığımız televizyon dünyasından sonra zamanımızı keyifli geçirmek istediğimiz bu yeni yaşam tarzında, eğlenceden bilime uzanan geniş kapsamlı bir takip edilesi en iyi Youtube kanalları listesi hazırladık. Hazırladığımız liste karışıktır ve faydalı olacağına inandığımız kanallardır. İlerleyen zamanlarda güncellemeye devam edeceğiz.

Murat Soner

Uzun yıllar radyo programcılığı yaptıktan sonra kendine bir kanal açan Murat Soner, gündemdeki tüm film ve dizileri farklı bir bakış açısı ile inceleyip yorumluyor. Yorumları dinlemesi o kadar keyifli ki sevidiğiniz diziyi yerden yere vursa bile hoşunuza gidiyor. Metin yazarlığını da kendisinin yaptığı kanalda eğlenceli incelemeler mevcut. Yerli ve yabancı dizileri, sinema filmlerini belki de izlemeden evvel Murat Soneri bir dinlemelisiniz.

Tasarımcı Dayı

Tasarımcı Dayı kanalı aslında tasarım eğitimi veriyordu ama sonradan daha eğlenceli içerikler üretmeye başlayınca kanalın abonesi ve sevenleri de çoğalmaya başladı. Hemen hemen her gün video atan Tasarımcı Dayı güncel içeriği ile güzel vakit geçirmeyi vaadediyor. Kanala girdiğinizde tasarım derslerinin yanısıra ilginç incelemeler, karşılaştırmalar sizi bekliyor olacak.

Haluk Tatar

Girdiğinizde zamanı unutacağınız, Haluk TATAR kanalında kişisel gelişim, genel kültür, yabancı dil eğitimi, web tasarımı, program eğitimleri gibi eğitimler paylaşıyor. Bu eğitimlerin içerikleri çeşitli dillerde yayınlanmakta ve gerçekten güzel kişisel gelişim tavsiyelerinde bulunmakta.

Emirhan Özhan

Kendini iyilik yapmaya adamış ve iyiliği yaparken başkalarına da ilham olması açısından kendi kanalından paylaşmaya başlamış bir genç Emirhan Özhan. Bazen bu nedenle tepkiler alsa da kendisi çok güzel işler yapmakta ve izleyenleri duygulandırmakta. Videoları izlediğinizde demek istediğimizi çok rahat anlayacaksınız. İyilik yapmak, sosyal deneyler gibi bir çok videoya sahip kanalı mutlaka takip etmenizi öneriyoruz.

Pilli Bisiklet

Bisikleti sevdirmek, bisikleti geliştirerek elektrikli bisiklete çevirmek için gerekenler hakkında bilgiler veren bir kanal. İçerik olarak bisikletle gezi videolarınında bulunduğu kanalı ço k seveceğinizi düşünüyoruz.

Engin Bircan

Woodworking kanallarından, Pinterest ve diğer mecralardan edindiği bilgiler ile kendisine bir atölye kurmuş ve yine kendisinin de başkalarına ilham olması isteği ile kanalını açmış Engin Bey. Henüz içerik olarak fazla zengin olmasa da güzel düşüncesi ile takibe aldığımız kanalı bu alana merakı olanlara tavsiye ediyoruz.

TRT Arşiv

Youtube’ nin en güzel kanalarından biridir resmi TRT Arşiv kanalı.. Yaşı 30 üzeri olanları alıp götürür maziye. Çocukken oturup başlamasını beklediğiniz o eski naif programlar artık sürekli elinizin altında. İzlerken ahh nerde o eski zamanlar diyeceğiniz bir içeriğe sahip kanalı mutlaka takip etmelisiniz diyoruz.

Youtube ile ilgili diğer yazılarımızı buradan takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir